WannaMeet - Sohbet Et & Sev

Sohbet Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Sürüm 5.16.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Wanna Media Ltd
WannaMeet mobil uygulaması sayesinde kendinize yeni arkadaşlar edinebilecek bir ortam bulabilirsiniz.

WannaMeet uygulaması ile şansınızı test etmek için yeni fırsatları değerlendirin, aşkınızı bulun, yeni arkadaşlar edinin veya sadece insanlar ile buluşarak sohbet etme imkanını elde edin. Eğlenceli bir sohbet ortamında yer almak isterseniz WannaMeet mobil uygulamasında canınız asla sıkılmayacak ve kendinize eğlenceli bir ortam oluşturacaksınız.

Dünyanın her ülkesinden her mekanından insanları keşfedin ve onlarla canlı sohbetler yaparak hayatınızın aşkını bulmaya çalışın. Talep bölümünden sizden hoşlanan ve sizinle tanışmak isteyen insanları göreceksiniz. Eğer sizde onlardan hoşlanıyorsanız sohbet edebilirsiniz. Her zaman profilinizi fotoğraf ekleyerek, iletişime geçmek istediğiniz dili seçerek ve gerçek lokasyonunuzu belirterek değiştirebilirsiniz. 

Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuzda kendinize güvenli bir sohbet oluşturmak isterseniz WannaMeet mobil uygulamasında yer alabilirsiniz. Sıkıcı hayatınızı daha renkli hale getirebilir, yeni kişiler ile tanışabilir ve sohbetinizi ilerleterek hayatınızın aşkını yaşayabilirsiniz. Uygulama sizin eğlenceli bir ortam sunacak kadar kalitelidir. 

WannaMeet - Sohbet Et & Sev indir